Co powoduje silne zawroty głowy i ciemno przed oczami?

Mam 20lat i straszne zawroty głowy. Przez ostatnie miesiące są one nasilone. Wcześniej występowały gdy wstawałam(powoli), a teraz wystarczy, że leżę, odwracam głowę lub po prostu idę. Robi mi się ciemno przed oczami, muszę łapać się ścian, bo boję się że upadnę. Miałam robione badania krwi i wszystko wyszło w porządku . Śniadanie jem, aktywność fizyczna co najmniej godzina dziennie, a zawroty dzien w dzien po kilka razy.Według lekarzy to przez niskie cisnienie-mam pic kawe..Od 2 lat nie pomaga..

Czy był jakiś uraz w przeszłosci? Byc moze doszlo do niestabilnosci odcinka szyjnego, jesli tak nalezy zrobic zdjecie czynnosciowe odcinka szyjnego. Moze okazac sie ze liniowosc kregoslupa jest zaburzona co doprowadza do powstania objawow neurologicznych. Jesli wymienione objawy maja zwiazek ze zmiana pozycji glowy lub ruchem to mozna podejrzewac niestabilnosc odcinka szyjnego. W takim wypadku zalecam wizyte u sprawdzonego fizjotetapeuty. Pozdrawiam Starzyk Damian www.rebalance.pl