Co robić po takim uderzeniu w głowę?

Witam, Dzisiaj ok. 11:00 uderzyłam o kant drzwi w czoło/w brew. Nie bolało mocno jednak pozostała lekko czerwona kreska powyżej brwi i jak się dotknie to boli. Dzisiaj o 17:00 zaczęło "kręcić mi się w głowie" wcześniej czułam się podobnie jednak przez krótsza chwilę i delikatnie (po wyjściu z prysznica po ćwiczeniu ponieważ zapomniałam wypić wody po treningu/nie przemęczyłam się). Czy jest się czym martwić że to od uderzenia? Wczoraj przez paręnaście sekund też tak jakby zaczęło mi się kręcić jednak przez zmęczenie o od razu minęło. Teraz już raczej czuję się normalnie.

Witam! Kości czaszki są dość twarde i wytrzymałe, szczególnie kości czołowe. Po uderzeniu powierzchowny ból przy dotyku tego miejsca jest sprawą normalną. Zachować spokój i obserwować. W razie nasilenia dolegliwości kontakt z lekarzem POZ. Pozdrawiam W. Łuczkowski.