Co robić w przypadku rozwolnienia u dziecka, które ząbkuje?

Wolne stolce a ząbkowanie.Witam! U mojego siedmiomiesięcznego synka,występują rozwolnione stolce od ponad tygodnia.Byłam u lekarza ale ten nie potrafił jednoznacznie stwierdzić czy te objawy są przez wyrzynające się jedynki i dwójki u góry. Bardzo proszę o pomoc bo strasznie się martwię.Podaje mu priobiotyk, który polecił farmacełta enterol 250.
Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć