Co takiego mówi ten wynik?

ACL ścienczały słabo napięty o czym to świadczy ? Latelizacja rzepki w stawie rzepkow-udowym odległość TT-TG 16 mm to dużo co robić ? Chromomaltacja rzepki III/IV stopień co robić ?

są to zmiany zwyrodnieniowe/pourazowe w stawie kolanowym, nie wiem jaki jest zakres upośledzenia funkcji stawu klinicznie. Najlepiej konsultować się bezpośrednio z ortopedą