Co znaczą ciągle nawracające bóle nadgarstków?

Witam Mam ciągle nawracające bóle nadgarstków.pojawiaja się znikąd. za każdym razem coraz mocniejsze i dłużej trwające. Specjalista ortopeda robił zdjęcia, badanie na cieśni i nic nie wyszło . podobno nadwyrężony. tylko ból przeszedł dopiero po 3 tygodniach i ciągłego brania leków przeciwbólowych ,ktore nic nie dawaly oraz innych wzmacniających ściegna itd. Teraz znów bol mnie dopadł na jednej ręce zrobił sie ganglion a druga boli coraz bardziej nawet bez ruchu. Już nie wiem gdzie szukać. Dodam jeszcze że mam problemy również z kolanami. Zadne stawy nie sa opuchniete ale bola dość dokuczliwie. Z góry dziekuje za odpowiedz .Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i ocena powyższych zmian i określenie wskazań do wizyty u reumatologa