Co znaczą przepływy dogłowowe zachowane?

witam, co oznacza taki wynik badania usg tętnic szyjnych strona prawa:cca,ica i eca drożne, przepływy dogłowowe zachowane, prędkosci w normie(w ica psv0.66m/s,edv0.23m/s),imt w normie 0.8mm,tętnica kręgowa drożna, średnica 3.9mm,prawidłowy przepływ dogłowowy,psv0.36m/s str.lewa:cca, ica i eca drożne, przepływy dogłowowe zachowane, prędkości w normie (w ica psv 0.43, edv0.18m/s) kompleks imt pogrubiały do 1.1mm. Tętnica kręgowa drożna, recesywna, średnica 1.7-2mm, przepływ dogłowowy psv 0.27 m/s.

Lek. Tomasz Budlewski

To ze płynie krew do głowy itp po stronie lewej jest nieco gorzej a jakie objawy? Jaki powod badania ?