Co znaczą silne krwawienia i ból podczas stosunku?
Mam27lat niedawno brałam luteinę na przywrócenie okresu, wszystko było ok do czasu teraz,mam od ponad pół roku wieczne krwawienia z pochwy,kolor brązowy bądź czerwony jak miesiączka ale miesiączka to nie jest,mam dużo skrzepów bóle podbrzusza,bardzo silne, przez krwawienia nie mogę współżyć bo to krępujące a poza tym po stosunku boli podbrzusze,mój ginekolog powiedział że nie wie skąd to się bierze,nie zlecił nawet USG,co to może być?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u drugiego ginekologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!