Co znaczy badanie MR prawego barku?

Badanie MR prawego barku wykonano w płaszczyznach czołowych, poprzecznych i strzalkowych w sekwencja T1 i T2 zależnych oraz FIRM bez dozylnego wzmocnienia kontrastowe. Wynik badania. Głowa kości ramieniowej umieszczona wewnątrz paneli. Powierzchnie stawowe głowy kości ramieniowej i panewki stawowej o gładkich obrysach i prawidłowej intensywności sygnału . Obrabek panewki o zachowanej ciągłości, o nieco zatartej strukturze i podwyższonej IS. Niewielka ilość płynu w obrębie szpary stawowej i w klatce miesnia nadgrzbieniowego . Pozostałe struktury mięśniowe o prawidłowym IS. Zmiany zwyrodnieniowe w stawie barkowo-obojczykowym zwerzajaca przestrzeń podarować. Cechy obrzęku w obrębie końca barkowo obojczyka i wyrostku barkowym łopatki. Płyn w szpaze stawowej. To koniec badania Chciałbym wiedzieć co o tych badaniach mam myśleć . Miałem wypadek wciągnęła mi maszyna całą rękę straciłem palec u ręki.

Lek. Tomasz Budlewski

A obecnie jakie objawy? Sadze ze wskazana wizyta u lekarza ortopedy