Co znaczy Colagenous neurofibroma?

Witam co oznacza wynik badania hist-pat. Fragment tkankowy o wym 3x2x1cm. Materiał rozciety. Na przekroju kremowa,sadlowata tkanka otoczona zrazikami żółtej tkanki tłuszczowej. Rozpoznanie colagenous neurofibroma. Ocena doszczetnosci usunięcia zmiany w badanym materiale niemożliwa.
Lek. Michał Lenard

Nerwiakowłókniak kolagenowy. Nerwiakowłókniaki to łagodne nowotwory wywodzące się z osłonek nerwów obwodowych. Wynik badania powinien ocenić specjalista. Pozdrawiam!