Co znaczy łąkotka przyśrodkowa ścieńczała z widocznym pęknięciem rogu tylnego?

Witam. Mam pytanie do lekarza ortopedy. Wynik badania RM Łąkotka przyśrodkowa ścieńczała z widocznym pęknięciem rogu tylnego - w zakresie rogu tylnego widoczna pozioma szczelina pęknięcia łąkotki. Chrząstki stawowe kłykci kości udowej ścieńczałe, nierówne z obecnością płytkich ubytków- cechy chondromalacji II stopnia W jamie stawu i zachyłku nadrzepkowym widoczny wysięk. Zachyłek poszerzony do 10mm. Pogrubiona błona maziowa w zachyłku nadrzepkowym . Co w takim przypadku zrobić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był,uraz? Jeżeli nie to proponuje udac sie do lekarza reumatologa