Co znaczy taki opis kręgosłupa?

Witam dzis przyszedł opis męża proszę o porade Zniesienie lordozy szyjnej.Wysokosc trzonów kręgów c4 c7 obniżona.Wysokosc tarcz miedzykregowych zachowans.Na poziomie c5/6 widoczne sa zwyrodnienie nawarstwienia okostnowe krawędzi tylnych trzonów (pośrodkowo lewostronnie)z modelowaniem worka oponowego i uciskiem przedniej ściany rdzenis szyjnego.Towarzyszy im szeroka tylna wypuklina krążka m/k z dodatkowym uciskiem rdzenia.Rdzeń kregowy o prawidłowej intensywnosci sygnału bez widocznych zmian ogniskowych.Wniosek Wyprostowanie lordozy szyjnej z dyskopatia i uciskiem przedniej ściany rdzenia c5/6.prosze o poradę pozdrawiam

Opisano zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, wymagają w zależności od dolegliwości albo rehabilitacji, albo leczenia p/bólowego, albo konsultacji z neurochirurgiem - jest ucisk rdzenia