Co znaczy wątroba o prawidłowej echogeniczności?

Witam poprosze o interpretacje wynikow usg jamy brzusznej. Wątroba o prawidlowej echogenicznosci i wielkosci. W prawym placie podtorebkowo przestrzen okraglawa z hiperechogeniczna otoczka wewnatrz o moeszanej echogenicznosci, sr. 2.5cm . Wnioski: podejrzenie zmiany ogniskowej w watrobie. Prosze o pomoc wyjezdzam do pracy za granice i bie wiem czy jechac czy co robic :(

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka i jak sądzę wykonanie MRI wątroby. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie,