Owalny obszar o mieszanej echogeniczności w badaniu piersi

Błagam o pomoc!!! Piersi o budowie gruczołowo tłuszczowej W piersi prawej na g 8 w odl ok 15mm od otoczki brodawki widoczny owalny obszar sr ok 1,9-2cm i gr ok 1,1cm o mieszanej echogenicznosci-obwodowo dosc dobrze odgraniczony obszar hiperechogeniczny wewnotrz niskoechogeniczny obszar nieco niejednorodny z linijnym echami wewnątrz w bad.KDodcinkowo widoczne pojed.naczynia w dyst.odcinku zmiany -obszar sr ok 6mm PROSZE O POMOC!!!! NIE WIEM CO ROBIC MAM MALUTKIE DZIECKO!

Aleksander Ropielewski

Prosze zgłosić się do ginekologa. Wskazane usunięcie guzków i przeprowadzenie badania histo-patologicznego celem oceny charakteru zmian guzkowych.