Nieregularny hypoechogenny guzek w piersi

W piersi pr. na gr. kw. zewnetrznych ok. 2cm od otoczki widoczny jest nieregularny hypoechogenny guzek o wym. ok. 15x13x12mm.Obwodowo od guzka drobny wezel z nieco pogrubiala kora o sr. ok. 5mm. (odp. drobnemu cieniowi w badaniu mmg).W pr. i lew. dole pachowym owalne wezly chlonne ze stluszczona zatoka o sr do18mm, po str. pr. wezly z nieco wiekszym przeplywem w bad. e-flow, obraz wezlow niejednoznaczny. BIRADS5. Czy to już przeżuty na węzły?Czy to duży guz? Czekam na wyniki biopsji.

Potencjalnie będzie możliwe wykonanie u Pani leczenia oszczędzającego pierś z biopsją węzła wartowniczego. Proszę poważnie podejść do tematu i zbierać w sobie siłę na walkę z chorobą. Ma Pani szansę na wyleczenie, tylko trzeba je rozpocząć i zaufać zespołowi leczącemu. Powodzenia!