Wynik biopsji mammotonicznej u 34-latki

Witam, mam 34 lata. Odebrałam właśnie wynik z biopsji mammotomicznej. W badaniu mikroskopowym napisano: "W badanym materiale z biopsji mammotomicznej pośród utaknia łagodnej dysplazji znaleziono ogniska atypowych rozrostów wewnątrzprzewodowych (AHD) oraz ognisko naciekającego raka przewodowego o wysokim stopniu zróżnicowania (G1) wymiarów 0,7x0,3 cm ER (-), PR (-), HER 2 (+1) - odczyn klinicznie ujemny, Ki67 w 2-3 % komórek, SMA (-). bardzo proszę o interpretację

Znaleziono w usuniętym fragmencie z piersi ognisko raka naciekającego, proponuje zgłosić się do lekarza, który wykonywał zabieg po dalsze zaleczenia, zapewne zaproponuje wyciecie fragmentu piersi z ew badaniem węzła wartowniczego