Widoczny niskoechogeniczny obszar w rzucie prawego przymacicza u 15-letniej córki
Witam u mojej 15 letniej córki po badaniu USG wykryto Wynik: W rzucie prawego przymacicza widoczny niskoechogeniczny, owalny obszar wielkości 2,8x2,4x2,4cm- ovarium auctum? co to może oznaczać prosze o wyjaśnienie

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podane łacińskie określenie oznacza powiększony jajnik. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.