Hypoechogeniczny obszar w rzucie ogona trzustki

Witam. Moja mama dostala dziś taki wynik. Hypoechogeniczny obszar o wymiarze 24x20x25mm w rzucie ogona trzustki. Co on oznacza??? Bardzo proszę o odpowiedz.

Oznacza to obecność obszaru w trzustce, który wymaga diagnostyki. Nie podano w jakim badaniu wykazano zmianę, lecz z pewności potrzebne będą badania tomografii komputerowej lub lepiej rezonansu magnetycznego. Niekiedy do ustalenia rozpoznania potrzebne jest przeprowadzenie zabiegu (otwarcia jamy brzusznej)