Wynik badania USG macicy

Witam . miałam dziiaj robione USG macicy , w wyniku wyszło " trzon macicy w przodozgięciu o miszanej echogeniczności , regularnych obrysach zewnętrznych o wym AP-36 mm z widocznymi liniami echem endometrium . jajników osobno nie uwidoczniono , Obustronnie w rzucie przydatków zmian patologicznych nie stwierdz się . Zatoka Dougasa wolna . Co to może oznaczać wchodzę w okres menopauzy ? nie da się nic zrobić ? juz nie będę mogla miec dzieci ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu stwierdzić czy wchodzi Pani w okres menopauzy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.