Co znaczy widoczna i duża, niejednorodnie wzmacniająca się policykliczna zmiana guzowata z rozpadem?

Proszę o informacje na temat rozpoznania: W środkowej i dolnej części nerki prawej widoczna duza, niejednorodnie wzmacniającą sie, policykliczna zmiana guzowata z rozpadem, uwypuklającą zarys nerki, o wymiarze poprzecznym 5x6cm i wym. CC 5.5cm. Guz modeluje kielichy środkowe i dolne nerki prawej, od przodu przylega z modelowaniem do brzusznej części prawego plata wątroby-bez cech nacieku. Dziękuję za informacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u urologa i decyzja
O dalszym
Postępowaniu terapeutycznym