Co zrobić, jeśli śluz z pochwy podrażnia mosznę?

Witam. Od kilku miesiecy mam z żoną może mietypowy a może znany problem. Otóż podczas sexu po kilku minutach penetracji mojego penisa w pochwie mojej żony, śluz z jej pochwy spływając w dół podrażnia moją mosznę i jest to takie uczucie jak pogryzienie przez mrówki... Co to jest? Nie miałem tak nigdy z dziewczynami w przeszłości. Proszę o pomoc.

Do czasu wizyty kontakty waginalne lepiej byłoby zawiesić i preferować inne formy bliskości fizycznej i emocjonalnej...
Ale nie zwlekać z wizytą dla rozwiazania problemu. Pozdrawiam. JW

Witam, sytuacja dość wyjątkowa, nie pamiętam abym spotkał się z podobną. Moe dermatolog-alergolog mógłby tu pomóc?.(jakieś testy uczuleniowe na śluz?. Pozdrawiam RH