Codzienny ból kręgosłupa

Dzień dobry, mam pewien problem. Robiłam ok 2 lata temu rentgen kregosłupa szyjnego, okazało się że choruje na odprostowanie lordozy szyjnej z kyfotycznym ustawieniem na poziomie C5. Od tego czasu 2 razy uczeszczalam na rehabilitacje razem 20 półtora godzinnych rehabilitacji. Nadal codziennie boli mnie kregosłup, co robic?

Witam serdecznie
Niestety powstałym zwyrodnieniem będzie Pani ca borykać się już do końca życia nie należy oczywiście się poddawać , należy poszukać innej drogi innego przebiegu rehabilitacji powtarzać ją częściej , skonsultować się z neurochirurgiem lub lekarzem rehabilitacji, który dobierze inna rehabilitacje lub farmakoterapie, która ulży w powstałym bólu. 20 półtoragodzinnych sesji to naprawdę mało jeśli od 2 lat już Pani wie co jest przyczyna bólu. Proponuje się nie poddawać i uwierzyć w działanie rehabilitacji gdyż to połowa w uzyskaniu sukcesu. Powodzenia !