Cykl miesiączkowy a wykonanie badań hormonalnych przed rozpoczęciem stosowania tabletek antykoncepcyjnych

W związku z zamiarem stosowania leków antykoncepcyjnych ginekolog zleciła mi wykonanie badań krwi. Proszę o informację, w którym dniu cyklu miesiączkowego powinno się wykonywać badania krwi takie jak: morfologia, APTT, INR i testosteron, aby wyniki były jak najbliższe prawdy.

Witam serdecznie.
Wyniki badań najlepiej wykonać kilka dni po miesiączce - około 10 dnia cyklu.