Cyprest przy nieregularnych miesiączkach

Zgłosiłam się do ginekologa z problemem nieregularnych i bolesnych miesiączek. Do tego dochodziły problemy z cerą i wypadające włosy. Lekarz przepisał mi Cyprest, który biorę już ponad 3 lata. W tym czasie wyregulował mi się okres, brzuch, może nie tak bardzo, jak dawniej, ale boli, odczuwam też bolesność piersi, które miały po tabletkach nie boleć, włosy wypadają nadal, cera się poprawiła. Jednak przez ten czas nie miałam robionych żadnych badań, nawet hormonalnych. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.