Cystadenofibroma serosum papillare intracysticum ovarii dextri

Witam serdecznie. 03.08.2016 miałam robioną laparoskopię torbieli prawego jajnika. Dziś odebrałam wyniki badania histopatologicznego, całość opisana jest w języku łacińskim. Czy mogę prosić o interpretację? Cystadenofibroma serosum papillare intracysticum ovarii dextri. Cystic perisalpingealis lateris dextrii śr. 1cm Co oznaczają te wyniki? Mój ginekolog prowadzący od którego otrzymałam te wyniki stwierdził, że wszystko jest ok i jestem już zdrowa ale nadal się martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kieorwac sie zaleceniami lekarza ginekologa prowadzacego. jezeli byloby cos niepokojacego to lekarz zalecilby dalsze postępowanie.