Cystis paraoviductalis

Wynik histopatologiczny po operacji gin.Mam pytanie czy to są wie różne zmiany i czy w nawiasie to wielkość tych zmian: Cystis paraoviductalis B (43000). Cystis haemorhagica A (33520) dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

nie nie jest to wielkość. co do rozpoznania pierrwsze to torbiel okołojajowodowa, a drugie torbiel krwotoczna - mogą być dwie zmienay a może być to opis jednej torbieli.