Czaszkowych wyjście zachowane po obu stronach, jest normalny sygnał przez trzonów i tylny elementy

MRI lędźwiowego Wyniki: Istnieje zachowanie kręgu! wysokość ciała i wyrównanie. Płyta jest choroba zwyrodnieniowa zauważyć, L4-5, z utratą sygnału T2 i wysokości płyty. Jest trochę wybrzuszenia płyty tylnej, ale nie widoczny występ. Te wymiary są odpowiednie całym kanał, bez nerwów korzeni uderzenia. Czaszkowych wyjście zachowane po obu stronach, jest normalny sygnał przez trzonów i tylny elementy. Wnioski: L4-5 chorobą zwyrodnieniową dysku bez występu płyty lub nerwu głównego uderzenia.
KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania skazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy