Czaszkowych wyjście zachowane po obu stronach, jest normalny sygnał przez trzonów i tylny elementy

MRI lędźwiowego Wyniki: Istnieje zachowanie kręgu! wysokość ciała i wyrównanie. Płyta jest choroba zwyrodnieniowa zauważyć, L4-5, z utratą sygnału T2 i wysokości płyty. Jest trochę wybrzuszenia płyty tylnej, ale nie widoczny występ. Te wymiary są odpowiednie całym kanał, bez nerwów korzeni uderzenia. Czaszkowych wyjście zachowane po obu stronach, jest normalny sygnał przez trzonów i tylny elementy. Wnioski: L4-5 chorobą zwyrodnieniową dysku bez występu płyty lub nerwu głównego uderzenia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania skazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.