Czego przyczyną są jednodniowe plamienia?

Witam serdecznie Ostatni raz uprawiałam sex we wrześni, podczas miesiączki, w październiku dostałam okres w miarę regularnie, ale zaczęły pojawiać się jednodniowe plamienia , przed i po okresie .W listopadzie znów pojawiły sie liczne plamienia, mam 11 dni spóźnienia miesiączki , nie wiem co moze być przyczyną, proszę o pomoc.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Przez wzgląd na plamienia polecam kontakt z Pani ginekologiem.
z poważaniem
lek. Michał Kurek