Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częściowo polipowato uformowane fragmenty błony śluzowej trzonu macicy o gruczołach nierównomiernie rozrośniętych

miałam łyżeczkowanie macicy z powodu częstych,obfitych krwawień międzymiesiączkowych.oto wyniki: częściowo polipowato uformowane fragmenty błony śluzowej trzonu macicy o gruczołach nierównomiernie rozrośniętych,w części o poszerzonych światłach,z cechami sekrecji. widoczne płaty nabłonka parepidermoidalnego oraz fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy ogniskowo z obrazem metaplazji płaskonabłonkowej. mam 47 lat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedż Renata
KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Nic groźnego , proszę spać spokojnie

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy