Częste infekcje górnych dróg u 6-letniego dziecka a wymaz z nosa i gardła

Dziecko lat 6 choruje, nie chodzi do szkoły od września, częste infekcje górnych dróg. Wymaz z nosa: 1.Moraxella Catarrhalis szczep wytwarzający beta-laktamozę Nie stsować penicylin bez inhibitorów. 2.Staphylococcus koagulazoujemny szczep metycylinowrażliwy-wrażliwy na antybiotyki beta-laktamowe. Wymaz z gardła Chlamydophila pneumoniae odczyn immunofluorescencji antigen IFT dodatni ( ) Byliśmy u lekarza z wynikiem lekarz na to: ,,po coś baranie robił to badanie" Co mamy robić?

Po pierwsze nie chodź do tego barana lekarza i zgłoś to do odpowiedniej Izby Lekarskiej tego barana. wyniki wymazów nie są dobre. Idź do dobrego laryngologa praktyka,klinicysty we Wrocławiu. Trzeba działać, ja na odległość nie pomogę