Częste migreny spowodowane zmianami ciśnienia

Witam!Jestem 40-l. kobietą. Często mam migreny, ewidentnie spowod. zmianami ciś. atm. Są to bóle trwające 1-2dni, dość silne, zwykle w okresach jesień-zima, miewam je odkąd pamiętam. Już do tego przywykłam, ale dziś rano po zażyciu ibuprofenu, ból minął, ale zaczęly się zawroty głowy, mdłości i nieduze wymioty, po których okropnie sie poczułam. Robiło mi się gorąco i zimno, miałam dreszcze, a temp. spadła do ok 34,5. Teraz jest lepiej, ale mam dalej jakby ch.lokomocyjną.kłopot z błędnikiem?Pozdr

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy moga być spowodowane migrena. Zalecam jednakże celem kontroli wizyte u neurologa. Pozdrawiam