Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częste oddawanie moczu a dojrzewanie

Witam. Mój syn od 3 miesięcy ma problem z częstym oddawaniem moczu. Syn nie był przeziębiony lub chory. Badanie moczu wyszło dobrze. Mocz oddaje 2 razy na godzinę w małych ilościach co jak mówi jest bardzo uciążliwe. Skarżył się też na nagłe uczucie pełnego pęcherza. Czy to możliwe że to przez to że syn dojrzewa? Jak temu zaradzić ? Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania

Czasem szybki wzrost powoduje zaburzenia w ukł nerwowyma a za tym i w ukł moczowym ale nawewno wymaga to konsultacji specjalisty i zbadania pacjenta

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy