Częste oddawanie moczu a konizacja szyjki macicy

Witam 5miesiecy temu bylam operowana z powodu wirusa hpv cin1 mialam wysoka konizacje jestem pod stala opieka ginekologa ale cierpie na czeste oddawanie moczu dodam ze konizacja byla chirurgiczna moje pytanie brzmi czy to jest normalne ze nie majac juz szyjki bede czesto oddawac mocz dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja dróg moczowych. Proszę udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie