Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częste oddawanie moczu u 21-letniej kobiety a odpowiednie działania

Witam od początku lutego męcze się z częstym oddawaniem moczu brałamjuż Amotaks,Cipronex po leczeniu antybiotyku wszystko jest wporzadku kiedy uprawiam z partnerem sex powraca po kilku dniach znowu. Teraz byłam leczona Monuralem nie uprawialiśmy sexu dalej czuje ze biegam do toalety po 8 dniach od wzięcia antybiotyku zrobiłam badania moczu w posiewie wyszło ze wychodowano 3 rodzaje drobnoustrojów w łącznej ilości 10^4 cfu/ ml. Co dalej ? Czy te bakterie zostały niewyleczone ?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Wszystko niestety na to wskazuje. W tej sytuacji konieczne jest dalssze stosowanie celowanej antybiotykoterapii zgodnie z wynikiem posiewu. Ponadto warto aby partner sesualny wykonał wymaz z cewki moczowej i posiew moczu. Najpewniej on również wymaga przeleczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy