Czterokrotne zapalenie cewki w roku a możliwość wykonania badań sprawdzających
Witam,w tym roku 4 razy przechodziłam zapalenie cewki.Na początku wystarczała sama furagina,ale na początku września pojawił się krwiomocz. Dostałam antybiotyk,Cipronex,tydzień po zakończonej kuracji problem wrócił.Zrobiłam posiew i usg jamy brzusznej,badania wyszły bez zarzutu.Brak bakterii w moczu.Po raz drugi przyjmowałam antybiotyk,który skończyłam w niedzielę.Dziś podczas oddawania moczu czułam lekki dyskomfort na końcu cewki.Czy można wykonać jeszcze jakieś badania sprawdzające?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Sugeruję ponowne wykonanie analizy i posiewu moczu. Jeśli posiew moczu ponownie będzie ujemny, powinna Pani wykonać badania w kierunku patogenów atypowych (chlamydia, ureoplasma, itd.).