Czy badanie PAPP-A zawsze jest konieczne?

Mam 33 lata mam 3 zdrowych dzieci nsjmlodszy ma 5 lat obecnie jedtem w kolejnej ciazy w 13 tyg robilam usg genetyczne oto wyniki zywy plud czynnosc serca uwidoczniona FHR 157 CRL 67,9 NT 1,8 kosc nosowa obencnaDV prawidlowy czu przy tskich wynikach test pappa jest konieczny

Lek. Tomasz Budlewski

Można to stwierdzić tylko na podstawie ryzyka wyliczanego w czasie badania USG oraz innych danych z wywiadu rodzinnego. Proponuję udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.