Czy będę mogła zajść w kolejną ciążę i nie powtórzy się, że ją stracę?

Witam. Odebrałam wynik histopatologiczny. Nic z niego nie rozumiem. Wizytę u lekarza prowadzącego mam za dwa tyg. Martwię się tym wynikiem. BARDZO proszę o pomoc w interpretacji tego wyniku: OPIS MAKROSKOPOWY: obfite skrzepy fragmenty bloniastej wiśniowa -szarej tkanki kosmki makroskopowo (-) ROZPOZNANIE HISTOPATOLOGICZNE: fragment doczesnej z rozlaną martwicą krwotoczną i ropnym naciekiem zapalnym, pojedyncze kosmki i rozproszone komórki trofoblastu, skrzepy Wyskrobiny przebadano w całości Koniec wyniku Dodam że pierwsza ciążę poronilam również w 9 tygodniu - przestało bić serce drugą zaś urodziłam . Wynik z trzeciej poronionej. BARDZO proszę o pomoc. Czy będę mogła zajść w kolejna i nie powtórzy się że ja stracę? Pozdrawiam Paulina

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje iż prawdopodobnie przyczyna poronienia była infekcja