Czy ból brzucha, mdłości oraz ból i zawroty głowy mogą być objawem ciąży?

Witam poznałem dziewczynę i chce mieć szybko dziecko pytam się dlaczego to mówi że kocha dzieci mam takie pytanie Mojej dziewczynie coś się dzieje z brzuchem jak coś je to ja boli brzuch ma mdłości zawroty głowy ból głowy czy to oznacza ciąża chce iść z nią do lekarza ale ona nie chce więc dlatego pytam jeszcze z nią stosunku nie odbyłem znam ją 4 dzień

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą sugerować ciążę, ale również problemy jelitowe, czy inne choroby. W takim wypadku warto, aby udało się Panu namówić dziewczynę do wizyty u lekarza.