Czy ból brzucha we wczesnej ciąży jest czymś normalnym?

Witam, czy ból brzucha we wczesnej ciąży jest czymś normalnym? (dodam że termin spodziewanej miesiączki wypada 24.01, zrobiłam 2 testy i wyszły pozytywnie na usg jest widoczne maleństwo które ma 2mm). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy od jego vharakteru, nasilenia oraz objawów dodatkowych, jesli coś Panią niepokoi porszę skonsultować się z lekarzem, ale kobiety ciężarne często skarża się na bóle brzucha i inne dolegliwości gastryczne.
Pozdrawiam