Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy brak okresu może wynikać z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

Witam miesac temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne wylykalam do konca ,pojawilo sie krwawienie z odstawienia teraz powinnam miec okres ale nie wystapil ..po odstawieniu tabletek nie współzylam ,przedtem zawsze nawet z tabletkami stosowalam(prezerwatywe )czy moge byc w ciaży? czy jest to z powodu odstawienia tab.antykoncepcyjnych mam brak okresu? .prosze o prywatnie przesłac mi odp na emaila poniewaz chcac odczytac odp na portalu na pytanie -nie wyswiela mi sie ona cala niestety dziekuje
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Palenie vs. karmienie piersią

Witam,
z poziomu portalu mamy możliwość tylko odpisania Pani przez portal - po odstawieniu tabletek możliwy powrót cyklu fizjologicznego do 6 miesięcy.
Można wykonać test ciążowy celem weryfikacji dodatkowo.
pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy