Czy brodawki na sutkach mogą oznaczać ciążę?

Witam Mianowicie mam pewien problem. Zazywam tabletki antykoncepcyjne i od kilku tygodni zauwazylam u siebie na sutkach zmiany. Strasznie przypominaja brodawki Montgomerego czy jest w takiej sytuacji mozliwosc zajscia w ciaze gdy dostalam krwawienia z odstawienia? Przed krwawieniem wylewala mi sie woda z brodawki ale ginekolog stwierdzil ze moze to kwestia tabletek. Nie wiem juz co myslec na ten temat. Czy obawiac sie ciazy prosze o pomoc

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Niestety antykoncepcja hormonalna nie daje 100% pewności, że się nie zajdzie w ciążę. Zawsze należy pamiętać o prawidłowym przyjmowaniu tabletek. Jeżeli podejrzewa Pani ciążę należy wykonać test ciążowy. Również warto wybrać się do ginekologa.