Czy chorą tarczycę można wyleczyć?
Witam serdecznie! Mam pytanie czy da się całkiem wyleczyć na tarczycę? Ja mam na badanie usg dopiero za miesiąc i nie mogę doczekać. a chciałam planowac na ciąze pod koniec marca chyba to jest za wczesniej??? takie tylko mam wynik TSH (ICD-9: L69) 6,040

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje jeszcze wcześniej wykonać oznaczenie ft3 i ft4. Wynik może świadczyć o niedoczynnosci tarczycy i konieczne leczenie