Czy coś grozi pacjentce, której błędnie został wydany lek?

Witam. Jestem farmaceutą. Wydalam Ukraince cyclonamine 1 op. zamiast cyclodynon. Nie mogę odnaleźć pacjentki, mimo tego, że w urzędzie pracy usiłowano mi pomóc. Pacjentka miała też 3 op plastrów evra. Czy coś jej grozi?

Zwiększone będzie ryzyko zakrzepicy - zdecydowanie błąd należy pilnie rozwiązać. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.