Czy cysta z krwią może się wchłonąć?

mam cyste na lewym jajniku wypelniona krwia ,podejrzewaja endometrioze. moje pytanie czy taka cysta z krwia moze sie wchlonac( 2cm2cm) biore teraz przez 3 mies tabletki Rygevidon bez przerw by nie miec miesiaczki. jak sprawdza czy to rzeczywiscie endometrioza? dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie istnieje prawdopodobieństwo wchłonięcia się torbieli. Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.