Czy czarny pieprzyk oznacza czerniaka?

Witam serdecznie mam 23 lata i prawie czarnego pieprzyka na nodze, z którego kiedyś odpadł czarny tj strupek ale ponownie zarosł ten pieprzyk ma 5 mm mam też podobnego pieprzyk a na lewej nodze czy to może być czerniak.jestem już umówiona na wizytę ale proszę jeszcze o jakąś odp bo bardzo się boję. Mam jeszcze jedną pytanie z badania krwi ob wyszło mi 11 liczba monocytow 12% reszta wszystko w normie.czy badanie krwi też ma znaczenie przy czerniaku?

Żeby sprawdzić, czy to czerniak, trzeba zrobić dermoskopię. Proszę pójść do dermatologa, który wykonuje takie badanie i sprawa się wyjaśni w kilka minut.