Czy dawka Euthyroxu po usunięciu tarczycy jest prawidłowa?

Witam. Jestem prawie 3 miesiące po usunięciu tarczycy. Biorę euthyrox w dawce 112. W poniedziałek robilam badania, a oto wyniki TSH 0,382(norma od 0,350 do 4,940) ft3 2,26(norma od 1,71 do 3,71) ft4 1,36(norma od 0,70-1,48). Moja edoklrynolog podtrzymała dawkę euthyrox 112, ale czy słusznie? Pytam,gdyż TSH mam graniczne niskie, a tą dawkę Pani doktor zaleciła mi brać przez najbliższe 3 miesiące i dopiero w kwietniu mam zrobić badania kontrolne i przyjść na kolejną wizytę. pozdrawiam i bardzo proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego i ew wczesniej kontrola , a jakieś dolegliwości.?