Czy glejaka można operować?

witam moj 9-letni syn lukasz ma neuroglejaka w placie czolowym na 7mm cofla sie pamiec operacyjna dziecko jest agresywne nie przewiduje konsekwencji zachowan jest labilny emocjonalnie i nerwowy z uposledzenia lekkiego przeszedl na stopien umiarkowany on sie uwstecznia czy to mozna operowac

Witam Panią, to pytanie należy postawić lekarzowi neurochirurgowi lub/i onkologowi. Psycholog, psychoterapeuta nie dysponuje żadną widzą z zakresu onkologii, czy neurochirurgii. Pozdrawiam

Witam,
pomocy trzeba szukać w placówkach, które leczą tego typu schorzenia, zbiera się konsylium lekarskie i podejmują działania, indywidualnie w każdym przypadku.
Pozdrawiam serdecznie