Czy grzybica pochwy może powodować parcie na pęcherz?

witam czy od grzybicy pochwy mogę mieć parcie na pęcherz? mam za kilka dni wizytę u ginekologa podejrzewam u siebie grzybice pochwy po antybiotyku mam białe uplawy i pieczenie w trakcie stosunku już raz miałam grzybice i też była po antybiotyku. od kilku dni mam ciągłe parcie na pęcherz i chciałabym zapytać czy to może mieć jakiś związek z moja infekcja?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być powiązana infekcji dróg moczowych z infekcja dróg rodnych