Czy hormony i antydepresanty mają wpływ na wagę?

Witam. Robilam badania hormonalne i na insuline poniewaz mam problemy z waga. Bralam 4 lata antydepresanty. Pol roku nie biore. Wynik badania.Aldosteron 229,34 , testosteron 65,43, kortyzol 14,6, insulina 21,5. Do jakiego lekarza mam sie zglosic bo z tego co wiem to Aldosteron i testosteron przekraczaja normy. Ciagle puchne. Wygladam jak banka. Prosze o pomoc. PoZdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszytskim udac się do lekarza rodzinnego po watepnym będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie