Czy istnieje możliwość rekonstrukcji tych palców?

Witam. W 2007r. Straciłem dwa opuszki palcó prawej reki(wskazujący i środkowy). Niestety palce zostały zmiażdżone. Czy istnieje rekonstrukcja czyli implantologia tych opuszków palców. Jeśli tak to co powinienem zrobić?

Witam,

Oczywiście istnieją metody rekonstrukcji, aczkolwiek trzeba się zastanowić na ile rekonstrukcja poprawi Pana stan. Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja chirurga plastycznego celem oceny rozległości urazu i możliwej metody rekonstrukcji.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul