Czy istnieje ryzyko ciąży w wyniku stosowania Fluconazole przy Belara?

Dzień dobry :) Od 2 tygodni przyjmuję tabletki Belara. W międzyczasie lekarz przepisał mi Fluconazole,przyjęłam dwie tabletki. Dopiero dziś doczytałam na ulotce,że ten lek może obniżać skuteczniść Belary. Czy jego wpływ jest naprawdę znaczący? Czy jeżeli w tym czasie doszło do stosunku bez zabezpieczenia to istnieje realne ryzyko ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Pewne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę istnieje, natomiast trudno stwierdzić jak jest wysokie. Pozdrawiam!